Топ продаж

Прилавок кондитерський під горіхи/сухофрукти/цукерки 15 секцій
- Під замовлення
- Код: VP-26W
Відправка з 07 квітня 20266 399 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо відкритий Прилавок кондитерський для сухофруктів та спецій на 15 секцій.
- Габаритні розміри: 1117х900х900 (висота,глибина,ширина)
- Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який.
- Матеріал – ЛДСП 16 мм білого кольору, скло.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Вітрина кондитерська на 30 осередків vpstyle.com.ua/torgovye-vitriny
Стелаж кондитерський з перегородками: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Стелаж кондитерський полиці 45" vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 15 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 1117 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло, ДСП |
- Ціна: 6 399 ₴






