Топ продаж

Вітрина кондитерська торгова 30 осередків (ДСП антрацит)
- В наявності
- Код: VP-16.1A
9 590 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина кондитерська відкрита на 30 осередків із накопичувачем (ДСП антрацит)
Особливістю кондитерської вітрини є наявність відкритих 30 осередків із роздільниками зі скла або ДСП для демонстрації товару. Така вітрина відмінно підходить для цукеркової продукції, печива та інших сипких товарів.
- Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який.
- Габарити: 1200х500/200х900 (висота-глибина-ширина)
Вартість вказана за вітрину з ДСП Антрацит. Можливі зміни кольору ДСП. Вітрина кондитерська відкрита на 30 осередків із накопичувачем (ДСП біле)
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Трапецієподібна |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 9 590 ₴




