
Стелаж кондитерський 2000х900х300 полиці 30°
- Під замовлення
- Код: VS-4.1/30
Відправка з 07 квітня 20263 055 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж овочевий або кондитерський (біле ДСП 16 мм) без задньої стінки. Габарити 2000х900х300 (висота-ширина-глибина).
Має чотири похилі полиці з обмежувачами, нижня з цоколем, без задньої стінки. Може використовуватися під будь-які товари. Нахил полиць під 30° призначений для використання під овочі/фрукти.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Стелаж кондитерський нахил полиць під 45"
Відправляємо в відділення НП по Україні.
Вітрина кондитерська на 30 осередків vpstyle.com.ua/torgovye-vitriny
Стелаж кондитерський з перегородками: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для овочів і фруктів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 055 ₴


