
Стелаж торговий без задньої стінки 2000*300*800
- Під замовлення
- Код: VP-1.2
Відправка з 07 квітня 20262 599 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ДСП без задньої стінки ДВП.
Стелаж з білого ламінованого ДСП 16 мм з задньою стінкою з ДВП. Кромка – пластик 0,8 мм. Габарити 2000х300х800 (висота-глибина-ширина).
Ціна вказана за біле дсп. Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 599 ₴






