
Стелаж торговий з ребрами жорсткості 2000х900х300 мм
- Під замовлення
- Код: ЕК-2.1
Відправка з 07 квітня 20263 275 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж посилений з ребрами жорсткості
Стелаж із білого ламінованого ДСП 16 мм без задньої стінки. Кромка - пластик, колір будь-який. Габарити 2000х900х300 (висота-ширина-глибина).
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для незадоволених товарів, Для побутової хімії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для кондитерських виробів, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 275 ₴


