Новинка

Торгова вітрина з дверцятами зі скла та скляними полицями Габарити 2000х1000х345
- Під замовлення
- Код: VP-2.Y
Відправка з 08 квітня 20269 670 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова вітрина з дверцятами зі скла та скляними полицями.
Габарити: 2000х1000х345 мм
Особливості:
- скляні дверцята для захисту товару, що закриваються на замок;
- 5 містких скляних полиць;
- накопичувач з кольоровими дверцятами з ЛДСП та замком - для зберігання упаковки, товарів тощо;
- корпус стелажу виконаний із білого ЛДСП. Зміна кольору корпусу можлива на додатковий запит. Ціну уточнюйте;
- кромка – пластик;
- можливе встановлення підсвічування (LED-стрічка) за додатковим запитом.
Також можемо запропонувати Вітрину з дверцятами в кольорі графіт.
Колір дверей і кромки - без доплати на ваш вибір: чорний, білий, червоний, синій, зелений, жовтий, світло-сірий, сірий графіт.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для незадоволених товарів, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
- Ціна: 9 670 ₴






