Новинка

Пристінний торговий стелаж 2000х1000х345 для магазину
- Під замовлення
- Код: VPS_03
Відправка з 08 квітня 20269 670 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристінний торговий стелаж із дверцятами зі скла, скляними полицями та накопичувачем, який підійде для магазинів будь-якого напряму діяльності.
Габарити: 2000х1000х345 мм
Особливості:
- скляні дверцята для захисту товару, що закриваються на замок;
- 5 містких скляних полиць;
- накопичувач з кольоровими дверцятами з ЛДСП та замком - для зберігання упаковки, товарів тощо;
- корпус стелажу виконаний із білого ЛДСП. Зміна кольору корпусу можлива на додатковий запит. Ціну уточнюйте;
- кромка – пластик;
- можливе встановлення підсвічування (LED-стрічка) за додатковим запитом.
Колір дверей і кромки - без доплати на ваш вибір: чорний, білий, червоний, синій, зелений, жовтий, світло-сірий, сірий графіт, ваніль.
Інші кольори – уточнюйте у менеджера.
Відправляємо у відділення НП по Україні.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Матеріал | Метал |
| Полиці | ДСП |
| Основні атрибути | |
| Навантаження на ярус зберігання | 100 кг |
- Ціна: 9 670 ₴





