
Торговий прилавок-каса (глибіна 600 мм) з ящиком (ДСП Антрацит)
- Під замовлення
- Код: VP-2G
Відправка з 06 червня 20265 560 ₴
+380 (95) 010-88-54
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо торговий прилавок-касу з ламінованого ДСП 16 мм з бортиком та одним ящиком. Габаритні розміри прилавка: 900*600*880 (ширина*глибина*висота)
Ціна прилавка у кольорі Антрацит. Можливі зміни кольору ДСП – вартість уточнюйте.
Інша модель цієї серії 880х1200х450
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше прилавків на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавка | Робочий прилавк |
| Тип | Прилавок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал корпусу та каркаса | ДСП |
- Ціна: 5 560 ₴








