Топ продаж

Торговий робочий прилавок-каса шириною 1200мм з бортиком та ящиком (ДСП Графіт)
- В наявності
- Код: VP-K (1200)
6 399 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо торговий прилавок-касу з ДСП Антрацит 16 мм з ящиком з ключем.
Габаритні розміри прилавка: 1200*450*880 (ширина*глибина*висота)
Ціна вказана з бортиком для сумок та ящиком в кольорі графіт.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше прилавків на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Робочий прилавок |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
- Ціна: 6 399 ₴






