
Стелаж торговий без задньої стінки 2000*300*900
- Під замовлення
- Код: VP-1.1
Відправка з 08 квітня 20262 770 ₴
- +380 (98) 301-02-05
Пропонуємо торговельний стелаж без задньої стінки. Вартість вказана за розмір 2000*300*900 (висота-глибина*довжина)
Стелаж виконаний із білого ламінованого ДСП 16мм. Кромка пластик, колір будь-який.
Стелаж торговий із задньою стінкою ДВП 2000х900х345 (біле ДСП)
Можливі інші розміри для замовлення:
2000*345*900
2000*300*900
2000*300*800
2000*300*700
2000*300*600
1800*300*900
1800*300*800
1800*300*700
1800*300*600
1800*280*900
1800*280*800
1800*280*700
1800*280*600
Можлива зміна кольору ДСП, ціну уточнюйте у менеджера.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Також є стелажі із задньою стінкою, посилені стелажі із ребрами жорсткості.
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 770 ₴









