Топ продаж

Стелаж торговий із задньою стінкою ДВП 2000х900х345 (біле ДСП)
- Під замовлення
- Код: VS-3
Відправка з 07 квітня 20263 605 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ДСП із задньою стінкою із ДВП. Габарити 2000х900х345 (висота-ширина-глибина).
Стелаж із білого ламінованого ДСП 16 мм із задньою стінкою із ДВП. Кромка - пластик.
Ціна вказана за біле дсп. Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 605 ₴









