Новинка

Підставка під монітор
- Готово до відправки
- Код: ПЛ-2
435 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка-органайзер для монітора
Розмір: В130xШ520хГ240мм
* Піднімаючи екран, ви зменшите навантаження на шию та спину.
* Матеріал - ДСП 16 мм
* Колір чорний, білий, бетон.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України у розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
- Ціна: 435 ₴




