
Стелаж торговий з накопичувачем 2000х345х900 (чорне ДСП)
- Під замовлення
- Код: VPS-5.1
Відправка з 08 квітня 20266 520 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ламінованого ДСП 16 мм чорного кольору з накопичувачем на 6 полиць.
Габаритні розміри 2000х345х900 (висота,глибина,ширина) задня стінка із ДВП.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 6 520 ₴


