
Скляна торгова вітрина-прилавок
- Під замовлення
- Код: VP-12
Відправка з 06 квітня 20263 050 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина торгова зі склом та накопичувачем для демонстрації товару.
Пропонуємо невелику торгову вітрину-прилавок зі склом та накопичувачем безпосередньо від виробника. Така вітрина відмінно підходить для демонстрації товару: для канцелярських, кондитерських та інших товарів.
- Вітрина виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм білого кольору зі склом та накопичувачем.
- Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який.
- Габарити 900Х450Х880 (ширина-глибина-висота).
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
- Ціна: 3 050 ₴







