
Економпанель острів двосторонній (1000)
- Під замовлення
- Код: VPS-5
Відправка з 06 червня 20267 900 ₴
+380 (95) 010-88-54
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економпанель острів двосторонній (1000) з ламінованого ДСП 16мм.
Ціна вказана за економпанель острів у білому кольорі, з профілем (крок між пазами 100 мм).
Можлива заміна кольору ДСП, кількості пазів та відстані між ними, деталі замовлення та вартість дізнавайтесь у менеджера.
Відправляємо до відділень НП по Україні!
Більше економпанелей на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стенд |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 1500 мм |
- Ціна: 7 900 ₴


