
Торговий робочий прилавок-каса шириною 1200 мм
- Під замовлення
- Код: VP-1200
Відправка з 07 квітня 20264 670 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо торговий прилавок-касу. Габаритні розміри прилавка: 1200*450*880 (ширина*глибина*висота)
Прилавок торговий із ламінованого ДСП білого кольору з шухлядою та бортиком для сумок.
При необхідності прилавок комплектується вітринами ВТ1 та ВТ2 аналогічного дизайну. Можлива зміна кольору ДСП та кромки на замовлення.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше прилавків на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Робочий прилавок |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
- Ціна: 4 670 ₴





