Новинка

Комплект (2+1) торгові Вітрини та Прилавок (ДСП венге)
- Під замовлення
- Код: VS-2-K
Відправка з 08 квітня 202617 200 ₴/комплект
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо універсальний набір (2+1), який підходить для будь-яких магазинів.
Дві торгові вітрини з 3 ДСП полками та Прилавок-каса шириною 1200мм з бортиком та ящиком.
Стильний колір ДСП венге із вставками з ДСП дуб сонома вигідно підкреслять Ваш товар.
Ціна вказана за комплект з 2-х вітрини та 1-го прилавка у зазначених кольорах ДСП:
- Вітрина 1100х900х450 мм
- Прилавок каса 880х1200х450 мм із одним ящиком. Прилавок може бути замінений на менший за довжиною 900 мм.
Комплект може бути виготовлений в інших поєднаннях ДСП - будь ласка запитуйье менеджера.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло |
- Ціна: 17 200 ₴/комплект



