
Скляна торгова вітрина прилавок 1100x900x450 (ДСП Антрацит)
- В наявності
- Код: VP-1G
4 980 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо торгову вітрину прилавок з 3 полицями із ДСП.
Вітрина виготовлена з ламінованого ДСП з фасадом зі скла. Можлива зміна кольору ДСП та кромки на замовлення.
Ергономічна форма та контрастні кольори матеріалів вигідно підкреслять викладку вашого товару. Габарити 1100х900х450 (висота-ширина-глибина).
Вартість вітрини вказана з полицями із ДСП в кольорі Антрацит. Можливо замовити таку модель також у іншому кольорі ДСП.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
- Ціна: 4 980 ₴






