Топ продаж

Комплект Торгова вітрина з 3 полицями та Прилавок з ящиком (ДСП Антрацит)
- Під замовлення
- Код: VP-1-К
Відправка з 07 квітня 20269 555 ₴/комплект
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо універсальний набір, який підходить для будь-яких магазинів - Торгова вітрина з 3 полицями з ДСП/скла та Прилавок-каса шириною 900мм з бортом і ящиком.
Ергономічна форма та стильний колір ДСП Антрацит вигідно підкреслять Ваш товар.
Вартість вітрини вказана з полицями з ДСП.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 9 555 ₴/комплект







