Топ продаж

Стенд економпанель з подіумом 2000х1000х450 (біле ДСП) Экопанель ДСП
- В наявності
- Код: EKO-1W
4 870 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економпанель з подіумом з ламінованого ДСП.
Габарити: 1000(ш)х450(г)х 2000(в)
Основні матеріали: - ДСП 16 або 18 мм - крайка ПВХ 0,8 мм - ніжка пластмас - вставка - 10шт. Складання на конфірматах.
Ціна вказана за економпанель з подіумом, у білому кольорі ДСП, з профілем (крок між пазами 150 мм).
Можлива заміна кольору ДСП, кількості пазів та відстані між ними, деталі замовлення та вартість дізнавайтесь у менеджера.
Відправляємо до відділень НП по Україні.
Більше економпанелей на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
Послуги із замірів: vpstyle.com.ua/zamery
Послуги з проєктування: vpstyle.com.ua/proektirovanie
Послуги з монтажу: vpstyle.com.ua/montazh
Послуги з проєктування: vpstyle.com.ua/proektirovanie
Послуги з монтажу: vpstyle.com.ua/montazh
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для широкого спектра товарів |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стенд |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 450 мм |
- Ціна: 4 870 ₴










