
Кубичний стелаж на 10 секцій
- Під замовлення
- Код: СК-01/10.5
Відправка з 08 квітня 20263 240 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубичний стелаж.
Ціна залежить від кольору. Ціна вказана за стелаж білого кольору ЛДСП 16 мм.
Розмір осередку: 335х335х300
Особливості:
- ідеально виглядають біля стіни, або як окрема частина у центрі приміщення чи перегородки будинку,
- безмежні можливості створення необхідної форми,
- куби універсальні і дозволяють використовувати їх різноманітно – для дому, офісу, магазину, салону, навчальних закладів,
- легко збирається.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1596 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 648 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 240 ₴


