
Кубичний стелаж на 12 осередків
- Під замовлення
- Код: СК-12.3
Відправка з 08 квітня 20263 645 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубичний стелаж.
Ціна залежить від кольору ЛДСП. Ціна вказана за стелаж у білому кольорі ЛДСП 16 мм
Розмір осередку: 300х300 мм
Особливості:
- ідеально виглядають біля стіни, або як окрема частина у центрі приміщення чи перегородки будинку,
- безмежні можливості створення необхідної форми,
- куби універсальні і дозволяють використовувати їх різноманітно – для дому, офісу, магазину, салону, навчальних закладів,
- легко збирається.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1280 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 964 мм |
| Ширина стелажу | 1280 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 964 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 645 ₴

