
Стелаж із задньою стінкою ДВП 1800х700х300
- Під замовлення
- Код: ЕК-3.7
Відправка з 07 квітня 20262 655 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ДСП із задньою стінкою із ДВП.
Стелаж з білого ламінованого ДСП 16 мм з задньою стінкою з ДВП. Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який. Габарити 1800х700х300 (висота-ширина-глибина).
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 655 ₴



