Новинка

Сигаретний стелаж із перегородками 2000*926*450 з ящиком
- Під замовлення
- Код: VS-S3
Відправка з 07 квітня 202610 905 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо стелаж сигаретний із перегородками зі скла/дсп.
Стелаж із білого ламінованого ДСП 16 мм. Кромка - пластик, колір будь-який. Габарити: 2000*926*450 (висота-ширина-глибина). У стелажу 8 полиць по 10 секцій.
Перегородки секцій із ДСП, передній бортик - скло 4 мм. Знизу стелажу висувна скринька для зберігання товарів. Можливі зміни кольору ДСП.
Ціна залежить від варіанта виконання та матеріалів.
Стелаж може використовуватись під будь-які товари.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | У комірках |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 926 мм |
| Глибина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 10 905 ₴




