
Стелаж торговий без задньої стінки 1800* 280*800
- Під замовлення
- Код: VP-1.10
Відправка з 07 квітня 20262 345 ₴
- +380 (98) 301-02-05
Пропонуємо торгівельний стелаж без задньої стінки. Вартість вказана за розмір 1800*280*800 (висота-глибина*ширина)
Стелаж виконаний із білого ламінованого ДСП 16мм. Кромка пластик, колір будь-який.
Стелаж торговий із задньою стінкою ДВП 2000х900х345 (біле ДСП)
Можливі інші розміри для замовлення:
2000*345*900
2000*300*900
2000*300*800
2000*300*700
2000*300*600
1800*300*900
1800*300*800
1800*300*700
1800*300*600
1800*280*900
1800*280*800
1800*280*700
1800*280*600
Можлива зміна кольору ДСП, ціну уточнюйте у менеджера.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Також є стелажі із задньою стінкою, посилені стелажі із ребрами жорсткості.
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 345 ₴



