
Хлібний стелаж 2000*900*345
- В наявності
- Код: ХVS-1
6 080 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібний стелаж із білого ламінованого ДСП 16 із задньою стінкою ДВП. Габарити 2000х900х345 (висота-ширина-глибина).
Складається з трьох похилих полиць з обмежувачами з дерева та нижнім кошиком накопичувачем.
Ціна вказана за стелаж білого кольору ДСП. Колір кромки може бути вибраний будь-який.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо НП по всій Україні.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Похилі |
| Призначення стелажа | Для хлібобулочних виробів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 6 080 ₴




