
Стелаж овочевий
- В наявності
- Код: ОС-11
14 175 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посилений овочевий стелаж.
Стелаж має металевий каркас із накладками на боковини з ЛДСП. Розмір: висота 1330мм, ширина 1290мм, глибина 800мм. Стелаж має 4 яруси. Верхній ярус дозволяє встановити ящик глибиною 500мм, 3 нижні яруси дозволяють встановити ящики глибиною 600мм. Висота між полицями дозволяє встановити ящик заввишки до 200мм. Ширина між крайніми опорами дозволяє встановити на один ярус 4 ящики шириною 300мм або по 3 ящики на ярус шириною 400мм. Стелаж витримує навантаження до 300 кг.
Можливий варіант із встановленням коліс для зручності переміщення стелажу торговельною точкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стеллаж |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Для овочів і фруктів |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Спосіб викладання товару | У кошиках |
| Тип полиць | Похилі |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 75 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1290 мм |
| Глибина стелажу | 800 мм |
| Висота стелажа | 1330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
- Ціна: 14 175 ₴






