
Стелаж для овочів із дзеркальним фризом (дуб сонома)
- Під замовлення
- Код: ОВ-2
Відправка з 08 квітня 20269 460 ₴
- +380 (98) 301-02-05
Стелаж для овочів із дзеркальним фризом
Пропонуємо нову модель стелажу для овочів. Її відмінною особливістю є дзеркальний фриз – спеціальна дзеркальна панель, яка значно збільшує огляд викладених на стелажі фруктів та овочів, що привертає додаткову увагу покупців.
Стелаж для овочів та фруктів зроблений з ДСП 16 мм. Стелаж може бути виготовлений у 2 кольорах: як на фотографії дуб сонома або ж у білому класичному кольорі.
Габарити: 2000х900х550 (висота-ширина-глибина)
Ціна вказана за стелаж у ДСП дуб сонома.
Стелаж 2000х900х345 мм без задньої стінки ДВП
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Для овочів і фруктів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Похилі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 550 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 9 460 ₴

