
Стелаж кутовий (345) із задньою стінкою
- Під замовлення
- Код: VS-10.1 (345)
Відправка з 06 червня 20264 610 ₴
+380 (95) 010-88-54
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж кутовий (345) із задньою стінкою
Стелаж з білого ламінованого ДСП 16 мм з задньою стінкою з ДВП. Кромка - пластик, колір будь-який. Габарити 2000х600х345 (висота-ширина-глибина). Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Стелаж 2000х900х345 мм без задньої стінки ДВП
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж кутовий внутрішній |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 4 610 ₴




