Новинка

Стелаж торговий 2000х900х350 (сонома ДСП)
- В наявності
- Код: VD.S-350
5 480 ₴
4 932 ₴
-10%
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий ДСП 16 мм колір дуб сонома із задньою стінкою із ДВП білого кольору.
Габарити 2000х900х350 (висота-ширина-глибина).
Тільки самовивіз зі складу в Києві. Від 5 шт при замовленні додаткова знижка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для незадоволених товарів, Для продуктів, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для кондитерських виробів, Для овочів і фруктів, Для хлібобулочних виробів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 900 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
- Ціна: 4 932 ₴



