
Сигаретний стелаж з перегородками 2000х650х450
- Під замовлення
- Код: VS-S3
Відправка з 08 квітня 20266 965 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо стелаж сигаретний VS-S3, габарити: 2000х650х450 (висота-ширина-глибина) з перегородками зі скла/дсп.
У стелажу 7 полиць, 7 секцій. Можливі зміни кольору ДСП.
Ціна вказана за стелаж із білого ДСП.
Інші варіанти виконання:
VS-S2-Габарити: 2000х650х345 (висота-ширина-глибина).
Стелаж може використовуватись під будь-які товари.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 650 мм |
| Глибина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 6 965 ₴



