
Стелаж з накопичувачем з полицями
- Під замовлення
- Код: VS-5
Відправка з 07 квітня 20264 690 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий з ламінованого ДСП 16 мм на 5 полиць з накопичувачем, дверцята на замку.
Габаритні розміри 2000х345х900 (висота,глибина,ширина) задня стінка із ДВП. Кромка - пластик, колір будь-який. Ціна вказана за біле дсп.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети) |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 900 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
- Ціна: 4 690 ₴





