
Кубічний стелаж на 8 комірок
- Під замовлення
- Код: СК-08.2
Відправка з 07 квітня 20262 520 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубічний стелаж на 8 комірок.
Ціна вказана за стелаж із ЛДСП 16мм білого кольору.
Вартість: залежить від кількості кубів, товщин ЛДСП (16мм, 18мм) та кольору.
Розміри комірки: В300хШ300хГ300мм
Ширина стелажу: 1300 мм
Глубина стелажу: 300 мм
Висота стелажу: 650 мм
Особливості:
- встановлюється на підлогу,
- куби універсальні і дозволяють використовувати їх різноманітно – для дому, офісу, магазину, салону, навчальних закладів,
- ідеально виглядають біля стіни, або як окрема частина у центрі приміщення чи перегородки будинку,
- легко збирається.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Універсальний |
| Різновид стелажу | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 520 ₴

