
Стійка чотиристороння
- Під замовлення
- Код: ЕК-25
Відправка з 07 квітня 20266 299 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка чотиристороння
- Габарити: В1500хШ1200хГ800.
- Матеріал – ДСП.
- Колір – на вибір.
Два ряди полиць по всьому периметру стійки чудово продемонструють ваш товар.
Вартість залежить від кольору ДСП. Ціна вказана на обладнання повністю у білому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для незадоволених товарів, Для продуктів, Для взуття, Для іграшок |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 800 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 6 299 ₴


