Новинка

Прилавок тумба 880х900х600 під кавомашину (ДСП Антрацит, дверка метал)
- Під замовлення
- Код: ТК-600
Відправка з 08 квітня 202610 350 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо прилавок тумбу під кавомашину з накопичувачем.
Габаритні розміри прилавка: 880х900х600 (висота*ширина*глибина)
Прилавок з ламінованого ДСП 16мм кольору Антрацит, кромка - пластик, вбудована металева дверка для зручності утилізації стаканчиків від кави.
Модель добре поєднується з іншим обладнанням серії графіт таких самих розмірів.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Відправляємо у відділення НП по Україні.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Кількість полиць | 16 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП, Скло |
| Матеріал фасаду | Скло |
- Ціна: 10 350 ₴



