Новинка

Ресепшн. Адміністративна/касова стійка
- Під замовлення
- Код: VP-23M
Відправка з 08 квітня 20266 199 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ресепшн. Адміністративна стійка. Касова зона. Ящик із замком, закривається на ключ.
Зручний елемент для обслуговування відвідувачів. Призначений для магазинів, салонів, кафе, ресторанів та інших закладів.
- Матеріал – ДСП 16 мм.
- Габарити В1200хШ900хГ600
- Колір – на вибір.
Вартість залежить від кольору ДСП. Ціна вказана у 2х поєднаннях ДСП чорному та білому.
Відправляємо у відділення НП по Україні.
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Стійка стандартна |
| Глибина стійки | 600 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Довжина стійки | 900 мм |
- Ціна: 6 199 ₴




