Новинка

Торгова вітрина-прилавок із 2 скляними полицями (ДСП Антрацит)
- Під замовлення
- Код: UК-13
Відправка з 07 квітня 20264 650 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина торгова відкрита з 2 скляними полицями та накопичувачем для демонстрації товару. Габарити 880Х450Х900 (висота-глибина-ширина).
Скляна вітрина відмінно підходить для демонстрації різного виду товарів, а 2 скляні полиці дозволять розмістити більше продукції та забезпечити відмінний огляд з боку покупця. Внизу вітрини є накопичувач.
- Вітрина торгова з ламінованого ДСП Антрацит 16 мм з двома полицями зі скла та накопичувачем.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло |
- Ціна: 4 650 ₴




