
Торгова вітрина з 4 полицями ДСП
- Під замовлення
- Код: VP-VT2
Відправка з 08 квітня 20264 750 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо торгову вітрину з 4 полицями з ДСП.
Вітрина виготовлена з ламінованого ДСП з фасадом зі скла.
Ергономічна форма та контрастні кольори матеріалів вигідно підкреслять викладку вашого товару.
Вартість вітрини вказана з полицями із ДСП в білому кольорі. Можлива зміна кольору ДСП та кромки на замовлення.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 4 750 ₴




