
Стелаж ДСП 2000х900х300 із задньою стінкою ДВП
- В наявності
- Код: VS-3.1W
3 250 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий ДСП Біле із задньою стінкою із ДВП.
Габарити 2000х900х300 (висота-ширина-глибина).
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
- Ціна: 3 250 ₴






