
Стелаж торговий острівний прямокутний
- Під замовлення
- Код: VPS-23
Відправка з 07 квітня 20266 925 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий острівний прямокутний
- Габарити: В1400хШ1300хГ1300.
- Матеріал – ДСП.
- Колір – на вибір.
Полиці по всьому периметру острівного стелажу чудово продемонструють ваш товар. Каскадна конструкція проглядається з усіх боків. Такий стелаж – лаконічне доповнення торгового залу.
Вартість залежить від кольору ДСП. Ціна вказана на обладнання повністю у білому кольорі.
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
Послуги із замірів: vpstyle.com.ua/zamery
Послуги з проєктування: vpstyle.com.ua/proektirovanie
Послуги з монтажу: vpstyle.com.ua/montazh
Послуги з проєктування: vpstyle.com.ua/proektirovanie
Послуги з монтажу: vpstyle.com.ua/montazh
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для взуття, Для іграшок, Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 1300 мм |
| Висота стелажа | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 6 925 ₴


