
Вітрина кондитерська торгова 30 осередків
- Під замовлення
- Код: VP-16.1W
Відправка з 07 квітня 20268 240 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина кондитерська відкрита на 30 осередків із накопичувачем (ДСП біле)
Особливістю кондитерської вітрини є наявність відкритих 30 осередків із роздільниками зі скла та ДСП для демонстрації товару. Така вітрина відмінно підходить для цукеркової продукції, печива та інших сипких товарів.
- Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який.
- Габарити: 1200х500/200х900 (висота-глибина-ширина)
Вартість вказана за вітрину білого кольору ДСП. Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте. Вітрина кондитерська відкрита на 30 осередків із накопичувачем (ДСП графіт)
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Трапецієподібна |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 8 240 ₴





