
Стелаж із задньою стінкою ДВП 1800х900х280
- Під замовлення
- Код: ЕК-3.9
Відправка з 07 квітня 20262 945 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ДСП із задньою стінкою із ДВП.
Стелаж з білого ламінованого ДСП 16 мм з задньою стінкою з ДВП. Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який. Габарити 1800х900х280 (висота-ширина-глибина).
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Різновид стелажу | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладання товару | На полицях |
| Тип | Стеллаж |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал полиці | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 900 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
- Ціна: 2 945 ₴


