
Стелаж торговий без задньої стінки 1800*300*700
- Під замовлення
- Код: VP-1.7
Відправка з 08 квітня 20262 310 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж торговий із ДСП без задньої стінки ДВП.
Стелаж з білого ламінованого ДСП 16 мм з задньою стінкою з ДВП. Кромка – пластик 0,8 мм. Габарити 1800х300х700 (висота-глибина-ширина).
Ціна вказана за біле дсп. Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Більше стелажів на нашому сайті: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 2 310 ₴


