Топ продаж

Стелаж кондитерський 24 перегородки, 2000х900х345
- Під замовлення
- Код: VP-9
Відправка з 07 квітня 20267 565 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж кондитерський з перегородками зі скла .
Стелаж із білого ламінованого ДСП 16 мм без задньої стінки.
Габарити 2000х900х345 (висота-ширина-глибина). Є перегородки зі скла для кондитерських виробів. Може використовуватись під будь-які товари. Ціна вказана за біле дсп.
Самовивіз із наявності Київ.
Надсилаємо новою поштою до всіх міст України.
Вітрина кондитерська на 30 осередків vpstyle.com.ua/torgovye-vitriny
Стелаж кондитерський полиці 45" vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Вітрини: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Стелаж |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для кондитерських виробів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 345 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 7 565 ₴





