
Кутовий Прилавок кут внутрішній
- Під замовлення
- Код: VP-17
Відправка з 07 квітня 20261 265 ₴
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прилавок кут внутрішній
Прилавок кутовий (внутрішній) з ламінованого ДСП 16мм білого кольору з накопичувачем.
Габаритні розміри: 880х450х450 (висота, глибина, ширина).
Кромка - пластик 0,8 мм, колір будь-який.
Можливі зміни кольору ДСП. Ціну уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Кутова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
- Ціна: 1 265 ₴



