Новинка

Комплект Торгова вітрина з прилавком (600мм)
- Під замовлення
- Код: ВТ-combi_600
Відправка з 07 квітня 20269 595 ₴/комплект
+380 (95) 010-88-54
- +380 (98) 301-02-05
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вітрину з фасадом зі скла та вставками з кольорового цоколя та прилавок касу. Ергономічна форма та контрастні кольори матеріалів вигідно підкреслять викладку вашого товару.
Комплект складається з вітрини та прилавка (600 мм ширина).
Вартість комплекту вказана з ДСП венге з контрастними вставками з ДСП сонома. Можливі інші поєднання – уточнюйте у менеджера.
При необхідності прилавок може бути замінений на ширший 900 мм та 1200 мм з цієї колекції. Запитуйте ціни у менеджера.
Відправляємо Новою Поштою до всіх міст України.
Більше вітрин на нашому сайті: vpstyle.com.ua/ua/torgovye-vitriny
Прилавки: vpstyle.com.ua/torgovye-prilavki
Стелажі: vpstyle.com.ua/torgovye-stellazhi
Економпанелі: vpstyle.com.ua/ekonompaneli
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
| Накопичувач | Не передбачений |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
- Ціна: 9 595 ₴/комплект








